LV BET oferta i zakłady bukmacherskie

0
719

LVbet to jednostka bukmacherska, która zaistniała w 2016 r i niesamowicie szybko zdobywa na popularności wśród graczy z Polski. Bookmaker w indywidualnej ofercie posiada niezwykle bogatą ofertę zakładów sportowych i zakładów na żywo. Co więcej – na start 2017 roku korporacja została podstawowym sponsorem Wisły Kraków.

Graj w zakładach bukmacherskich LV BET
Odbierz darmowy zakład za rejestrację i bonus na start

Recenzja o LV BET

LVbet legalnie na rynku pojawiło się we wrześniu 2016. Firma udostępniła dla użytkowników swoją ofertę zakładów sportowych oraz zakładów na na żywo online. O marce można było usłyszeć wprawdzie nieco wcześniej – już w czerwcu 2016 podczas Mistrzostw Świata Footvolleya w Starych Jabłonkach można było zauważyć reklamy bookmakera, który był sponsorem zawodów.Z pewnością wartością firmy jest wielka oferta na polskie rozgrywki, a nadto angażowanie się w patronat turniejów, lig a także klubów, a dodatkowo pomoc poprzez serwis „łączy nas pasja”, na jakim m.in. Krzysztof Ignaczak, Łukasz „Juras” Jurkowski a także kilka innych osobowości prowadzą indywidualne blogi. LVbet jest sponsorem Wisły Kraków oraz Widzewa Łódź w okresie 2016/2017, a także partnerem Polskiej Ligi Koszykówki oraz Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.

Graj w zakładach bukmacherskich LV BET
Odbierz darmowy zakład za rejestrację i bonus na start

Metody płatności

Transakcje wpłat i transakcje wypłat na konta gracza w LVbet dostępne są przez szybkie przepływy bankowe (Przelewy24, Dotpay, Tpay), i dodatkowo portfel internetowy Skrill. Wystarczy wybrać stawkę, zalogować się na konto bankowe lub portfel elektroniczny oraz przyjąć przelew. Środki po kilku sekundach będą widoczne do używania w zakładach bukmacherskich.

Jak założyć konto i odebrać bonus?

Rejestracja konta u bukmachera jest wyjątkowo jasna do wykonania. Wystarczy wypełnić dokument, wypełniając polskie dane i zatwierdzić tożsamość. Po poprawnej weryfikacji, konto jest aktywne i można rozpocząć zabawę.

1. Zarejestruj się w LVbet.

2. Zaakceptuj rejestrację.

3. Zrealizuj wpłatę i graj w zakładach sportowych.

Graj w zakładach bukmacherskich LV BET
Odbierz darmowy zakład za rejestrację i bonus na start

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here