STS oferta i zakłady bukmacherskie

0
798

STS to jedna z najbardziej popularnych firm bukmacherskich w Polsce. Bukmacher STS został utworzony w 1997 roku i na przestrzeni wielu lat zbudował sobie mocną pozycję na rynku bukmacherskim w Polsce. Od kilku lat STS udostępnia też zakłady bukmacherskie przez Internet.

Oprócz zakładów bukmacherskich online, bukmacher STS to też bukmacher stacjonarny – STS posiada ponad 400 punktów naziemnych w całej Polsce. Osobom, które interesują się piłką nożną z pewnością STS kojarzy się jako sponsor główny piłkarskiej reprezentacji Polski, a także Lecha Poznań.

Graj w zakładach bukmacherskich STS
Odbierz darmowy zakład za rejestrację i bonus na start

Zakładając konto w STS możesz liczyć na bogaty wybór dyscyplin, rozgrywek i kursów bukmacherskich. Zakłady można typować wybierając popularne sporty takie jak piłka nożna, ale również te mniej popularne takie jak np. badminton.

Firma bukmacherska STS to nie tylko standardowe przedmeczowe zakłady, ale również coraz bardziej popularne zakłady na żywo (live), bardzo często połączone z udostępnianymi przez STS transmisjami sportowymi. Klienci STS mogą typować zakłady w trakcie ich rozgrywania, a dodatkowo dostępne jest okno z transmisją z danego meczu.

Zakładając nowe konto gracza możesz liczyć na całkowicie darmowy zakład o wartości 29 złotych oraz bonus od pierwszej wpłaty aż do 1200 złotych.

Graj w zakładach bukmacherskich STS
Odbierz darmowy zakład za rejestrację i bonus na start

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here