Fortuna oferta i zakłady bukmacherskie

0
2479

Fortuna to jednostka bukmacherska w której obok zakładów bukmacherskich i domów live, świadczone są ponadto zakłady ogólne oraz polityczne. Fortuna przedstawia obecnie możliwość zakładów poprzez Internet, a dodatkowo aplikację. Również należałoby napomknąć, że Fortuna jest dodatkowo stacjonarnym bookmakerem, który posiada w całej Polsce własne punkty zawierania zakładów.

Graj w zakładach bukmacherskich Fortuna
Odbierz darmowy zakład za rejestrację i bonus na start

Recenzja Fortuna

Spółka powstała w 1997 r a od października 2010 roku akcje FORTUNA notowane są na warszawskiej GPW. Od początku 2014 roku Fortuna stała się kluczowym sponsorem Legii Warszawa. Kontrakt został ustalony na 3 następne lata. Marka bierze współudział też w innego rodzaju wydarzeniach sportowych w Polsce sponsorując FORTUNA Cieszyński Bieg, konkursy siatkówki plażowej PLAŻA OPEN, szkółkę piłkarską Ireneusza Kościelniaka LUKAM 2012 a także innego rodzaju mecze.

Metody płatności

W fortunei wolno realizować płatności korzystając spośród bezpośrednich przekazów bankowych. Lista oferowanych bankó jest świetna i z pewnością także Twój bank znajduje się na liście dostępnych. Wystarczy dobrać wielkość wkładu, a dodatkowo bank z jakiego pragniemy dokonać wpłaty. Później płatność zachodzi w taki sam sposób jak tworzy się pozostałych transferów.

Graj w zakładach bukmacherskich Fortuna
Odbierz darmowy zakład za rejestrację i bonus na start

Jak założyć konto i odebrać bonus?

Fortuna na start dla każdego nowego użytkownika proponuje bezpłatny zakład bez ryzyka a jeszcze bonus powitalny od peirwszego depozytu. Wystarczy utworzyć konto i od razu można przyjmować z obu promocji.

1. Utwórz konto na eFortuna.pl

2. Odbierz darmowy zakład i dodatek od wkładu

3. Graj bez ryzyka i za darmowe pieniądze!

Graj w zakładach bukmacherskich Fortuna
Odbierz darmowy zakład za rejestrację i bonus na start

Informacje o Fortunie

Bookmaker tenże jest z pewnością godny polecenia. Na lokalnym rynku stworzył znaną firmę na przestrzeni dużej ilości lat, zaś w ostatnim czasie sponsorując Legię Warszawa dużo zyskał na popularności. Spółka posiada wielką ofertę na polskie rozgrywki, ale również różne ligi europejskie oraz wydarzenia na poziomie międzynarodowym.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here