Gala KSW 51 w Zagrzebiu. Jak oglądać? Transmisja PPV czy za free?

0
2107

Kibice z pewnością będą szczęśliwi z informacji którą dostarczyła organizacja. Gala ksw 51 zaplanowana została na 9. Listopada w Chorwacji na Arenie Zagreb. Konfrontacja sztuk walki po raz kolejny zadziwia wspaniałą kartą walk i wojowników którzy będą konkurować na najbliższej gali.

Konfrontacja wieczoru to gigantyczna bitwa w wadze ciężkiej w jakim Pudzianowski stoczy konfrontację z Erko Junem. Dla zawodnika z Bałkanów rywalizacja z dawnym strongmanem będzie największym dotychczasowym wyzwaniem w mma. Jun pokonał dotychczas Popka Monstera, Tomka Oświecińskiego ale również Akopa Szostaka.

Dla Pudziana konfrontacja na konfrontacji sztuk walki 51 to powrót po dwóch przegranych pod rząd – z Karolem Bedorfem oraz Szymonem Kołeckim. Na gali konfrontacji sztuk walki 51 na żywo będziesz mógł również oglądać 8 kolejnych pojedynków w tym niesamowity hit w którym Borys Mańkowski zmierzy się z Vaso Bakoceviciem. Gala konfrontacji sztuk walki 51 będzie transmitowana w usłudze a stream online udostępniona będzie na kanale ksw ppv w telewizji satelitarnej lub kablowej jak również przez internet.

KSW 51 na żywo. Transmisja w internecie i kanały online stream

Gale organizacji mma cechują się wielkim zainteresowaniem sympatyków ksw, którzy zapełniają najsłynniejsze hale w Polsce jak także Europie. Duża liczba użytkowników wybiera jednak możliwość oglądania gal organizacji ksw live online jak również w tv dzięki płatnym usługom ppv ale także darmowym relacjom z wybranych gal.

W teraźniejszych czasach, gdy ludzie szczególnie chętnie korzystają z internetu i najoryginalniejszych aplikacji technologicznych, niesamowicie atrakcyjne stały się transmisje online. Kibice mma korzystający z internetu wyjątkowo często poszukują informacji o tym jak i gdzie obejrzeć gale sportowe poprzez Internet. Podobnie jest w przypadku gal mma ksw, jakie są wyjątkowo chętnie oglądanymi transmisjami live online.

Federacja ksw w ubiegłych latach przyzwyczaiła nas, iż wybrana gala jest bezpłatna i transmitowana na kanale polsatu. Galę konfrontacji sztuk walki xy będzie można śledzić na płatnym kanale stream Ksw ppv oferowanym online za pośrednictwem portalu www, ale też w cyfrowym polsacie czy też niektórych telewizjach kablowych.

ksw 51 zagrzeb chorwacja

KSW 51 w ppv czy za free? Jak wykupić dostęp?

Oficjalny kanał KSW TV to aktualnie jedyne miejsce w jakim legalnie i w najwyższej jakości HD będzie można oglądać transmisję live w internecie jak także w tv z gali KSW 51. Transmisja w płatnej aplikacji ksw ppv tv będzie udostępniona dla użytkowników z Polski oraz tych będących poza granicami kraju. Stąd też osoby poszukujące wieści o tym czy oferowana będzie transmisja live z ksw za darmo, informujemy iż najbliższa gala federacji nie będzie prezentowana za free.

Żeby wykupić możliwosć oglądania i dostęp do ksw stream należy przejść na stronę internetową ksw tv a także utworzyć konto. Potem należy dobrać formę płatności jak również walutę (prócz zł PLN widoczne są jeszcze dolary USD, euro EUR i funty GBP). Po poprawnej rejestracji i zakupieniu zamówienia, klient po chwili otrzyma stream do najbliższej gali transmitowanej przez ksw tv. Oprócz transmisji stream osoba ma możliwość w trakcie oglądania przewijać transmisję gali a także włączać pauzę, dzięki czemu nie straci chociażby sekundy z całej gali. Dodatkowo wykupując usługę ppv do transmisji online, przez 72 h po przeprowadzeniu gali ksw użytkownik może odtworzyć pełną transmisję online.

Karta walk gali KSW 51

Jak już nadmieniliśmy na gali organizacji KSW 51 zobaczymy aż dziewięć pojedynków w jakich kilka zapowiada się niesamowicie atrakcyjnie z uwagi na to, iż rywalizować będą najsilniejsi zawodnicy ksw należący do organizacji. Na gali KSW 51 na żywo będzie można śledzić konkurencje z udziałem takich wojowników jak Borys Mańkowski i „Pudzian” a w kilku z przewidzianych walk stawką będzie pas czempiona. Poniżej przedstawiamy pełną aktualną kartę walk w ksw przewidzianych na galę KSW 51.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here