KSW 50: cztery walki o mistrzowskie pasy

0
858

Przed nami czwarta tegoroczna gala ksw, która zaplanowana została na 14. września 2019 w londynie na wembley w SSE Arena Wembley. Kibice mma z pewnością będą niezwykle zadowoleni z listy starć, jakie planowane są na kolejną galę bowiem następny raz będziesz mógł śledzić najsolidniejszych wojowników.

W najciekawszej konfrontacji wieczoru Phil de Fries powalczy z Damianem Grabowskim o mistrzowski pas. W sumie na ksw 50 obejrzymy aż cztery pojedynki o pasy ksw. Pasów bronić będą Tomasz Narkun oraz Roberto Soldić. Ponadto o mistrzowski pas ksw w kategorii lekkiej stoczy konfrontację Norman Parke z Marianem Ziółkowskim. Razem na gali odbędzie się 9 konfrontacji.

KSW 50 na żywo w tv i online

Federacja ksw przyzwyczaiła już, iż największe widowiska, które realizuje udostępnia wyłącznie w płatnej usłudze ppv. Transmisja ksw 50 live stream jeszcze dostępna będzie w usłudze ksw ppv – stream kolejnej gali przez internet kosztować będzie 40 zł.

Galę ksw 50 można będzie także oglądać w telewizji satelitarnej lub kablowej, wykupując możliwosć oglądania i dostęp do transmisji u swojego usługowdawcy np. telewizja kablowa, telewizja satelitarna. Cena jest uzależniona od usługowdawcy, ale jest ona zwykle przybliżona do ceny, za którą wolno otrzymać dostęp do transmisji na żywo internetowej.

Jak już nadmieniliśmy, transmisja przez internet gali federacji ksw 50 widoczna będzie po kupnie aplikacji ksw ppv widocznej na witrynie internetowej ksw tv ppv tv online. Żeby dokonać zakupu, nie trzeba mieć zatwierdzonej transakcji z żadną telewizją czy platformą live. Wystarczy wstąpić na stronę konfrontacji sztuk walki tv, dobrać sposób płatności i wykonać transakcji.

KSW 50 – w jaki sposób zakupić PPV?

Proces nabycia dostępu do emisji ppv ksw tv jest wyjątkowo prosty. Na wstępie należy przejść na serwis internetowy internetową ksw ppv i zarejestrować nowe konto – aktywując je przez adres e-mail lub rejestrując się osobistym kontem z Facebooka. Otworzenie i rejestracja konta jest całkiem bezpłatna.

Po otwarciu konta należy przejść do płatności i wyszukać idealną metodę – ekspresowy przelew lub kartę kredytową. Po zakupie można zacząć oglądanie – na żywo a także wykorzystując przewijanie wracać do najefektowniejszych momentów widowiska. Dodatkowo po ukończeniu gali przez następne 72 h można odtwarzać całą transmisję live.
Transmisja internetowa ksw ppv tv dostosowana jest do popularnych przeglądarek internetowych i udostępniona jest na ekranach komputerów jak również urządzeń przenośnych. Niestety na tenże czas konfrontacja sztuk walk nie upublicznia aplikacji mobilnej, jaka prezentowałaby stream internetowe, stąd też jedynym rodzajem jest odtwarzanie poprzez przeglądatkę internetową.

KSW 50 – kto wystąpi i będzie walczyć na gali?

Jak już wspomnieliśmy na sympatyków ksw i mma czekają aż 4 walki o pasy mistrzów co zapewne przełoży się na hitowe wydarzenie. Razem na gali mma zostało ustalonych 9 pojedynków a aktualna ich lista starć składa się z następujących pojedynków:

Karta walk (na dzień 02.08.2019)
Philip de Fries – Damian Grabowski
Tomasz Narkun – TBA
Roberto Soldić – TBA
Norman Parke – Marian Ziółkowski
Damian Janikowski – Tony Giles
Antoni Chmielewski – Jason Radcliffe
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here