Już w sobotę gala KSW 47 w Łodzi

0
481

Premierowa gala mma – w 2019 r odbędzie się 23 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Kolejny raz najpoważniejsza organizacja zorganizuje KSW 47 w Łodzi natomiast w rywalizacjach wieczoru ponownie będzie można oglądać najpopularniejszych wojowników konfrontacji sztuk walki.

Absolutnym hitem na gali ksw numer 47 będzie konfrontacja o pas ksw w kategorii ciężkiej. Ważny mistrz ksw Philip de Fries zawalczy z drugim mistrzem KSW – Tomaszem Narkunem. W najciekawszym uda się obejrzeć rywalizację Pudziana oraz Szymona Kołeckiego. Dla dwukrotnego mistrza zawodów olimpijskich będzie to pierwsza walka w federacji KSW. Kołecki stoczył dotychczas 7 pojedynków w MIXED MARTIAL ARTS spośród czego 6 zwyciężył. Z pewnością wróży nam się ogromnie atrakcyjne widowisko z wielkimi emocjami.
W innych walkach uda się obejrzeć kilka niewątpliwie wyjątkowo popularnych zawodników MIESZANYCH SZTUK WALKI a wśród nich między innymi byli czempioni w wadze półśredniej KSW – Borys Mańkowski a także Dricus Du Plessis.

Na pewno mnóstwo kibiców MMA przejmuje się w jaki sposób będziesz mógł śledzić live w telewizji czy internecie galę KSW 47 w Łodzi. Poniżej przedstawiamy fakty dotyczące transmisji na żywo, aplikacji PPV ale takze wskazówek oglądania ale również szerokiej listy starć gali.

Sprawdź również gdzie i kiedy odbędzie się kolejna gala KSW: https://meczelive.tv/na-zywo/sporty-walki/ksw-gdzie-i-kiedy/2019-03-23

KSW 47 live w tv i przez internet

Najogromniejsze gale ORGANIZACJI na których występują najznaczniejsze gwiazdy MMA w Polsce i Europie dostępne są w płatnej usłudze PAY-PER-VIEW. Tak samo będzie w wypadku premierowej gali KSW organizowanej w 2019 roku.

Wydarzenie KSW 47 na żywo będziesz mógł oglądać w tv a także przez internet, wykupując dostęp do transmisji live gali. Posiadając tv kablową a także satelitarną, trzeba dowiedzieć się u swojego usługowdawcy jakie są zasady wykupienia do emisji KSW. Z reguły jest to cena 40 złotych jaka doliczana jest do następnego rachunku za telewizję. Transmisje online z gal KSW dostępne są poprzez usługę KSW TV PPV która pozwala na wykupienie emisji online za pośrednictwem witryny KSW stream TV. Nie trzeba więc zawierać umowy z żadną telewizją, bo usługa KSW TV nie jest żadnym extra pakietem dodatkowym do tv, tylko inną aplikacją na której opłaca się jeden raz usługę do gali. Z ppv może skorzystać wszelki wielbiciel MMA w Polsce, niezależnie od tego w którym kraju akurat się znajduje. Witryna PAY-PER-VIEW KSW TV udostępniona jest we wszystkich krajach.

KSW 47 – jak wykupić PPV?

Pierwszą czynnością którą trzeba dokonać jest wejście na portal KSWTV i utworzenie konta w wirtynie. Konto można zarejestrować w normalny sposób – poprzez aktywację konta e-mail, ale też przez aplikację Facebooka. Zarejestrowanie konta w portalu KSW TV jest absolutnie darmowe.

Jeśli założyłeś już konto klienta, możesz zakupić dostęp do transmisji najbliższej gali KSW. Kiedy dokonasz wpłaty, uzyskasz możliwość oglądania całej gali live z drugą możliwością obejrzenia powtórek z gali przez kolejne 72 godziny po zamknięciu wydarzenia, ale takze w momencie transmisji live przewijania jej i powrotu do wybranych momentów.

Usługa PPV na portalu KSW TV jest przystosowana do pewnych rodzajów ale również konfiguracji sprzętu natomiast ich cała lista podana jest w serwisie Ksw tv ppv. Transmisja udostępniona jest na ekranach pecetów korzystajac z popularnych przeglądarek internetowych. Niestety nie powstała jeszcze usługa dzięki jakiej możliwe byłoby śledzić transmisje live poprzez apkę na tablecie ale także smartfonie.

KSW 47 – kto wystąpi na gali?

Na historycznej gali w kluczowym starciu dane będzie zobaczyć Tomasza Narkuna i Phila de Friesa. Będzie to ogromny hit i pojedynek dwóch czempionów KSW najwyższych kat. wagowych w organizacji KSW. Stawką tego hitowego starcia będzie mistrzowski pas w kategorii ciężkiej. Ponadto na sympatyków MMA czeka także inne wielkie starcie.

Jak nadmieniliśmy na samym wstępie w walce widowiska widzowie zobaczą oryginalne ciężkie starcie dwóch ogromnych mistrzów – byłego strongmana i mistrza olimpijskiego. Pudzian przetestuje dyspozycję Szymona Kołeckiego, dla którego będzie to debiut w federacji KONFRONTACJI SZTUK WALK.

W następnej równie ekscytującej rywalizacji zobaczymy spotkanie wracającego po dużych kontuzjach Borysa Mańkowskiego i Dricusa Du Plessisa, który do niedawna był czempionem ORGANIZACJI w wadze półśredniej.

Ponadto na gali KSW 47 ustalonych pozostało sześć różnych innych starć natomiast ich pełną listę opisujemy poniżej.

Philip De Fries – Tomasz Narkun
Mariusz Pudzianowski – Szymon Kołecki
Borys Mańkowski – Norman Parke
Fernando Rodrigues Jr. – Satoshi Ishii
Damian Janikowski vs Aleksandar Ilić
Marcin Wrzosek vs Krzysztof Klaczek
Bartłomiej Kopera vs Maciej Kazieczko
Karolina Owczarz vs Marta Chojnoska
Dawid Grałka – Paweł Polityło

KSW 47: Pudzianowski vs Kołecki – Pierwsza zapowiedź

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here