Już za miesiąc KSW 45 w Londynie!

0
681

Przed nami czwarta w tym roku gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI – w październiku 2018 r odbędzie się 4 tegoroczna gala najwybitniejszej polskiej organizacji MMA. Najlepsi wojownicy ksw z Polski jak również Europy ponownie stoczą niesamowite starcia. Nadchodząca gala odbędzie się na Wembley 6 października. Kto stoczy pojedynek na gali? Jak oglądać KSW 45?

KSW 45 live w tv oraz internecie

Fani MMA I KSW przyzwyczaili się już do tego, iż najpiękniejsze gale MMA można obejrzeć jedynie opłacając opłatę za dostęp PPV. Galę KSW 45 live będzie można obejrzeć w telewizji i internecie za pośrednictwem funkcji KSW PPV zaś cena za dostęp dostępu wyniesie 40 pln.
Najpopularniejsze telewizje kablowe jak również cyfrowy Polsat umożliwią zakup do historycznej gali za pośrednictwem własnych źródeł transakcji. Osoby, które nie posiadają możliwości wykupienia PPV w owy rodzaj, mogą jednak skorzystać z usługi kSW TV – nie wiesz jak oglądać galę KSW? Dowiedz się już teraz PRZYCISKAJĄC w poniższy link.

KSW 45 – w jaki sposób kupić PPV?

Jak już nadmieniliśmy, tv cyfrowe czy też kablowe, jakie dają stream z historycznej gali umożliwiają kupienie usługi KSW TV PPV za pośrednictwem własnych kanałów sprzedaży. Są nimi aplikacje live, w jakich możliwe jest zamówić dodatkowe usługi, ale jednocześnie źródła telefoniczne – poprzez SMS ale też połączenie. Żeby dowiedzieć się w jaki sposób wykupić możliwosć oglądania i dostęp do gali, najlepiej wpaść na serwis internetowy internetową operatora od jakiego klient posiada telewizje oraz zobaczyć w jaki sposób dostępne będzie wykupienie usługi PAY-PER-VIEW.

Jeśli nie posiadasz możliwości wykupienia hitowej gali poprzez operatora posiadanej tv, kolejnym sposobem na osiągnięcie dostępu do transmisji na żywo będzie zakup hitowej gali w usłudze KSW TV w jakiej stosując elektroniczne formy płatności, możliwe jest kupi PPV. Wystarczy zarejestrować konto i spełnić płatności. Następnie użytkownik po zalogowaniu na indywidualne konto gracza będzie mógł włączyć transmisję.

KSW 45 – kto wystąpi na gali?

W bitwie wieczoru wystąpi i będzie walczyć Karol Bedorf, który powrócił w wyjątkowym stylu do konfrontacji w ksw, pokonując Mariusza Pudzianowskiego. Były czempion wagi ciężkiej bez żadnych problemów pokonał Pudziana i tym samym zbliżył się do pojedynku o pas.

W innej z podstawowych rywalizacji wieczoru stoczy walkę także Michał Materla, znany fanom ksw w całej Polsce. Dla wojownika ze Szczecina będzie to dodatkowa szansa by zbliżyć się do konfrontacji o mistrzowski pas.

Następną ważną gwiazdą na gali w Londynie będzie Popek Monster, jaki masę lat spędził w Anglii. i z pewnością jego konfrontacja będzie cieszyć się ogromną popularnością. Dla Popka Monstera będzie to też powrót po klęsce z Tomaszem Oświecińskim.

Damian Janikowski to kolejny wojownik mma, jaki wystąpi na historycznej gali w Londynie. Były zapaśnik w niesamowitym stylu zaczął karierę w MMA i ogromnie szybko dostał kibiców. Polski zawodnik zwyciężył już 3 konfrontacje i kolejna na gali w Londynie będzie dla niego prawdopodobnie jednym z ostatnich testów przed otrzymaniem szansy na wojnę o pas czempiona.

Scott Askham to wojownik mma który na gali w tym roku potrafił zatrzymać wyjątkowego Michała Materlę. Brytyjczyk dobrymi ale także dobrymi kopnięciami znokautował Polaka i wskazał, iż jest aktualnie w czołówce wojowników KONFRONTACJI SZTUK WALKI wagi średniej.

Na hitowej gali w Londynie na KSW zadebiutuje rozpowszechniony Akop Szostak, jaki do tej pory konkurował na mniejszych galach w Polsce. Należy się spodziewać, iż będzie wówczas wyjątkowo powszechna konfrontacja pośród kibiców mma, którzy do tej pory nie zajmowali się MMA.

Sprawdź instrukcję KSW – jak zamówić -> https://www.mecze24.pl/mma/ksw-jak-zamowic-i-obejrzec

To natomiast nie wszystko – na gali ksw uda się zobaczyć także wielu innych dobrych wojowników ksw, a aktualną kartę walk gali KSW 45 w Londynie opisujemy poniżej:

Philip de Fries – Karol Bedorf
Michał Materla – Damian Janikowski
Dricus Du Plessis – Roberto Solidć
Popek Monster – TBA
Scott Askham – Marcin Wójcik
Akop Szostak – John Smith
Leszek Krakowski – Alfie Davis
TBA – TBA
TBA – TBA

KSW 45: The Return to Wembley – zapowiedź wideo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here