KSW 46: Khalidov vs Narkun

0
765

Ponownie rodzima organizacja KONFRONTACJI SZTUK WALKI zdecydowała się na organizację na terenie Górnego Śląska. Nowoczesna arena, hala widowiskowa Arena Gliwice będzie gospodarzem ostatniej w tym roku Gali ORGANIZACJI KSW. Już 1 grudnia 2018 w oktagonie gliwickiej hali wystąpią zawodnicy ze ścisłej czołówki europejskiej ORGANIZACJI KSW. Arena Gliwice będzie miejscem piątej  ostatniej hitowej gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI w tym roku, odbywającej się na terenie Polski. Konfrontacja Sztuk Walk po raz pierwszy przybędzie do Gliwic, gdzie czekają nas się ogromne emocje sportowe, poznaliśmy niedawno uczestników rywalizacji wieczoru, będzie się działo!

KSW 46 live w telewizji i przez internet

Telewidzowie aby obejrzeć galę KSW Live 46 będą musieli skorzystać z platform online, przygotowanych szczególnie na walki ORGANIZACJI KSW. Walki wojowników będzie można śledzić za pośrednictwem aplikacji KSW PPV, jakiego używanie zapewni oglądanie wszelakich rywalizacji na gliwickiej Gali. Abonenci CP mogą wykorzystać z korzystnych rodzajów zamówienia systemu transmisji live z 46 Gali KSW. Będzie wolno owego dokonać za pośrednictwem strony internetowej usługowdawcy, wysyłając wiadomość SMS zgodnie z instrukcjami, jakie odnajdą Państwo na witrynie lub też dzwoniąc na numer telefonu BOK, podany również na stronie internetowej. Aby zobaczyć galę KSW w tv, powinno się wykupić usługę wcześniej, operatorzy kablowi gwarantują prawidłową transmisję kibicom, którzy zapłacą zamówienie usługi do oznaczonej godziny przed galą KSW. Galę KSW w Gliwicach będziesz mógł oglądać za pośrednictwem transmisji na żywo w internecie. Legalnie prześledzisz wszelkie rywalizacje w tv internetowej IPLA oraz w KSW TV PPV. Jeżeli chcesz obejrzeć KSW pierwszego dnia grudnia, powinieneś zapisać się w wybranym serwisie i dokonać płatności za dostęp do emisji na żywo. Nic nie stracisz dzięki usłudze Timeshift, tym bardziej, iż w systemie KSW TV będziesz miał dostęp do transmisji live jeszcze przez kolejne 72 godziny po skończeniu KSW 46.

KSW 46 – jak wykupić PPV?

Po pierwsze, powinieneś zarejestrować konto klienta w wirtynie, możesz logować się do niego poprzez konto e-mail a także poprzez Facebook’a. Stworzenie konta w wirtynie jest bezpłatne. Kiedy posiadasz już swoje konto, możesz dokonać opłaty za transmisje live walk na gali KSW 46. Gdy dokonasz zapłaty, będziesz mógł oglądać przebieg całej Gali, korzystać z opcji śledzenia powtórek poprzez kolejne 72 godziny po gali KSW. Usługa, dzięki której w aplikacji KSW TV PPV możesz (dowiedz się jak kupić KSW PPV) oglądać gliwicką galę, jest dobrana do parametrów sprzętowych, przedstawionych na stronie internetowej serwisu. Zobaczysz w najlepszej jakości HD na monitorze komputera, nie powstała jeszcze usługa, dzięki której obejrzysz galę KSW na tablecie lub smartfonie.

KSW 46 – kto wystąpi na gali?

Obserwatorzy w hali Arena Gliwice oraz kibice, którzy obejrzą Galę na ekranie telewizora lub też komputera, będą świadkami 9 znakomitych starć ostatnich na gali KSW w bieżącym roku. Ostatnia nadchodząca gala FEDERACJI KSW 2018, a jednocześnie 5, jaka będzie miała miejsce w Polsce skoncentruje na ringu najlepszych wojowników KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Poznaliśmy dotychczas nazwiska tych, którzy stoczą starcie wieczoru. Tomasz Narkun zmierzy się z Mamedem Khaidovem, a spotkanie z pewnością będzie podwójnie zaciekłe… Wola odniesienia zwycięstwa nad przeciwnikiem połączy obydwu zawodników, jacy w marcu 2018 roku stoczyli hitową walkę na KONFRONTACJI SZTUK WALK 42. W trakcie marcowego wydarzenia mma, niepokonany od 10 lat, w dwudziestu rywalizacjach Mamed Khalidov uległ właśnie Narkunowi. Czy gwiazdor mma już szykuje się na rewanż? Czy będzie chciał odgryźć się za stratę własnej, olśniewającej statystyki zwycięstw? Narkun, to najdłużej panujący czempion ksw kategorii półciężkiej, jakiego sygnałem rozpoznawczym są zwycięstwa poprzez nokaut lub też poddanie się, zapewne nie odda wygranej w łatwy sposób. Specjalnie na gali zobaczymy dodatkowo 8 różnych innych konfrontacji w ksw, a ich cała lista znajduje się poniżej.

KSW 46 – karta walk

Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Mateusz Gamrot – Kleber Koike Erbst
Marcin Wrzosek – Salahdine Parnasse
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

KSW 46: Tomasz Narkun vs Mamed Khalidov 2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here