KSW 46: kto wystąpi na gali w Gliwicach?

0
670

Po raz kolejny rodzima federacja KONFRONTACJI SZTUK WALKI postawiła na zorganizowanie Gali na Górnym Śląsku. Nowa arena, hala sportowa Arena w Gliwicach będzie gospodarzem ostatniej w tym roku Gali KSW. Już 1 grudnia 2018 w oktagonie gliwickiego obiektu wystąpią zawodnicy ze ścisłej czołówki europejskiej KSW.

Obiekt w Gliwicach będzie miejscem piątej i również ostatniej hitowej gali ORGANIZACJI KSW w tymże roku, odbywającej się na terenie Polski. Konfrontacja Sztuk Walk pierwszy raz w historii przyjedzie do Gliwic, gdzie czekają nas się ekscytujące emocje sportowe, poznaliśmy niedawno zawodników starcia wieczoru, będzie się działo!

KSW 46 online w tv i przez internet

Widzowie by zobaczyć galę KSW 46 będą musieli skorzystać z platform online i tv, przygotowanych szczególnie na eventy ORGANIZACJI KSW. Potyczki wojowników będziesz mógł obejrzeć za pośrednictwem usługi KSW TV, jakiego wdrożenie zezwoli na oglądanie wszystkich rywalizacji na gali w Gliwicach. Osoby korzystające z Cyfrowego Polsatu będą mogli skorzystać z dogodnych rodzajów zamówienia usługi transmisji live z KSW 46. Będzie można owego dokonać przy wykorzystaniu witryny internetowej usługowdawcy, wysyłając SMS zgodnie z instrukcjami, jakie znajdą Państwo na witrynie lub też dzwoniąc na numer telefonu Cyfrowego Polsatu, umieszczony także na witrynie www.

Żeby oglądać galę KSW w telewizji, każdy powinien wykupić usługę wcześniej, operatorzy gwarantuje niezakłóconą transmisję widzom, jacy zapłacą zamówienie usługi ppv do zaplanowanej godziny przed galą KSW. Galę KONFRONTACJI SZTUK WALKI będzie można zobaczyć za pośrednictwem transmisji live internetowych. Legalnie oglądać będziesz wszelkie walki w telewizji internetowej IPLA oraz w KSW PPV. Jeżeli zechcesz obejrzeć KSW pierwszego dnia grudnia, powinieneś zapisać się w wybranym operatorze a także zapłacić za stream do transmisji live. Nic cię nie ominie dzięki usłudze Timeshift, tym bardziej, że w usłudze KSW TV będziesz miał dostęp do transmisji na żywo dodatkowo przez 72 godziny po zakończeniu gali KSW w Gliwicach.

Sprawdź również: Jak zamówić KSW?

KSW 46 – jak kupić PPV?

Po pierwsze, powinieneś otworzyć konto klienta w wirtynie, możesz zalogować się do niego przez adres e-mail ale także poprzez Facebook’a. Stworzenie konta w portalu jest darmowe. Kiedy masz już swoje konto klienta, możesz dokonać wpłaty za transmisje online walk na gali KSW 46. Gdy dokonasz wpłaty, będziesz mógł obejrzeć przebieg całej Gali, korzystać z ofert oglądania powtórek przez kolejne 72 godziny po gali. Usługa, dzięki której w systemie KSW PPV TV możesz oglądać gliwicką galę ksw, jest dobrana do parametrów sprzętowych, określonych na witrynie internetowej serwisu. Obejrzysz w najlepszej jakości HD na monitorze komputera, nie powstała jeszcze apka, dzięki której zobaczysz walki na tablecie lub smartfonie.

KSW 46 – kto wystąpi na gali?

Miłośnicy w hali Arena Gliwice oraz kibice, jacy obejrzą Galę na ekranie telewizora czy sprzętu, będą świadkami 9 znakomitych wojen ostatnich na KSW w 2018 roku. Ostatnia gala mma – KSW 2018, a jednocześnie 5, która będzie miała miejsce w Polsce nagromadzi w klatce najznakomitszych zawodników mma FEDERACJI. Poznaliśmy dotychczas nazwiska tych, którzy stoczą konfrontację wieczoru. Tomasz Narkun zmierzy się z Mamedem Khaidovem, a walka i starcie z pewnością będzie podwójnie zaciekłe… Wola osiągnięcia wygranej nad konkurentem połączy obydwu wojowników mma, którzy w marcu 2018 roku stoczyli wielką rywalizację na gali KSW 42.

W trakcie marcowego widowiska, niepokonany od dziesięciu lat, w dwudziestu starciach Mamed Khalidov uległ wówczas Narkunowi. Czy zawodnik mma już szykuje się na rewanżowe starcie? Czy będzie chciał odgryźć się za utratę swojej, perfekcyjnej statystyki wygranych? Narkun, najdłużej będący mistrz ksw kategorii półciężkiej, którego sygnałem rozpoznawczym są wygrane przez nokaut lub też poddanie się, zapewne nie odda wygranej w łatwy sposób. Specjalnie na gali obejrzymy jeszcze 8 innych walk w ksw, a ich cała lista znajduje się poniżej.

KSW 46 – karta walk
Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Mateusz Gamrot – Kleber Koike Erbst
Marcin Wrzosek – Salahdine Parnasse
Borys Mańkowski – Bruce Souto
Roman Szymański – Daniel Torres
Gracjan Szadziński – Marian Ziółkowski
Artur Sowiński – Kamil Szymuszowski
Antun Racic -Sebastian Przybysz
Krystian Kaszubowski – Michał Michalski

KSW 46: Tomasz Narkun vs Mamed Khalidov 2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here