KSW 47: znamy pełną kartę walk

0
642

Pierwsza gala mma – w 2019 r zaplanowana została na 23 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Ponownie najważniejsza organizacja zorganizuje galę w Łodzi zaś w walkach wydarzenia ponownie będzie można oglądać najpopularniejszych wojowników ORGANIZACJI KSW.
Wspaniałym hitem na hitowej gali będzie konfrontacja o pas mistrza w wadze ciężkiej. Obecny czempion ksw Philip de Fries walczyć będzie z drugim czempionem – Tomaszem Narkunem.

W kluczowym starcia dane będzie zobaczyć kontrontację Mariusza 'Pudziana’ Pudzianowskiego a także Szymona Kołeckiego. Dla dwukrotnego mistrza Igrzysk Olimpijskich walka ta będize debiutem w organizacji KONFRONTACJI SZTUK WALK. Kołecki stoczył do tej pory 7 starć w MIXED MARTIAL ARTS spośród czego w 6 wygrywał. Z pewnością zapowiada nam się bardzo atrakcyjne widowisko z wielkimi emocjami.
W innych konfrontacjach uda się zobaczyć wiele naprawdę nadzwyczaj popularnych wojowników KSW W POLSCE a pośród nich m.in. byli czempioni w wadze półśredniej FEDERACJI KSW – Borys Mańkowski czy też Dricus Du Plessis.

Zapewne duża liczba sympatyków przejmuje się w który sposób będzie można obejrzeć transmisje w tv a także przez internet galę KSW 47 w Łodzi. Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji, aplikacji PPV a także wskazówek oglądania i szerokiej listy pojedynków gali.

KSW 47 transmisja w telewizji a także online

Największe gale ORGANIZACJI na jakich występują największe gwiazdy MMA w Polsce jak i Europie dostępne są w płatnej aplikacji PPV. Tak samo będzie w przypadku pierwszej gali organizowanej w 2019 roku.

Widowisko KSW 47 stream będzie można oglądać w telewizji ale także przez internet, wykupując możliwosć obejrzenia i dostęp do transmisji live gali. Posiadając telewizję kablową ale także satelitarną, trzeba dowiedzieć się u swojego usługowdawcy jakie są sposoby na kupno dostępu do transmisji na żywo KSW. Z reguły jest to kwota 40 pln która doliczana jest do bieżącego rachunku za posiadaną telewizję. W internecie transmisje z gal KSW dostępne są przez aplikację KSW TV PPV która pozwala na wykupienie dostępu do transmisji na żywo za pośrednictwem serwisu internetowego internetowej KSW TV. Nie trzeba więc zawierać umowy z żadną telewizją, ponieważ usługa KSW TV nie jest żadnym pakietem specjalnym do telewizji, lecz pojedynczą aplikacją na której kupuje się jeden raz stream do gali. Z KSW TV może skorzystać wszelki miłośnik KSW, obojętnie od tego w jakim kraju obecnie się znajduje. Aplikacja PAY-PER-VIEW KSW TV dostępna jest we wszystkich krajach.

KSW 47 – jak wykupić PPV?

Pierwszą czynnością jaką trzeba uczynić jest przejście na serwis kswtv.com i zarejestrowanie konta w serwisie www. Konto można utworzyć w klasyczny sposób – przez aktywację adresu e-mail, ale także poprzez aplikację Facebooka. Założenie konta w portalu Ksw ppv tv jest całkowicie bezpłatne.

W przypadku gdy utworzyłeś już konto klienta, możesz wykupić możliwosć obejrzenia i dostęp do transmisji live najbliższej gali KSW. Kiedy dokonasz wpłaty, otrzymasz możliwość obejrzenia całej gali na żywo z drugą możliwością obejrzenia powtórek z gali MMA przez następne 72 godz. po skończeniu gali, ale takze w trakcie transmisji live przewijania jej i powrotu do wybranych momentów transmisji.

System PPV w serwisie KSW TV jest zaadaptowana do pewnych rodzajów sprzętu zaś ich cała lista udostępniona jest na stronie www serwisu KSW TV. Transmisja udostępniona jest na ekranach laptopów przy wykorzystaniu popularnych przeglądarek internetowych. Niestety nie powstała jeszcze aplikacja mobilna, dzięki której można byłoby obejrzeć transmisje tv poprzez apkę na tablecie oraz telefonie.

Sprawdź też: Jak obejrzeć i zamówić dostęp do gali KSW?

KSW 47 – kto wystąpi na gali?

Na hitowej gali w głównej walce będzie dane zobaczyć Tomasza Narkuna i Phila de Friesa. Będzie to ogromny hit i konfrontacja dwóch mistrzów KSW najwyższych kat. wagowych w organizacji KSW. Stawką tej walki będzie pas ksw kategorii ciężkiej. Dodatkowo na kibiców czeka także inne wielkie starcie.

Jak wspomnieliśmy na samym starcie w konforntacji widowiska widzowie zobaczą oryginalne ciężkie starcie dwóch ogromnych mistrzów – byłego strongmana i mistrza olimpijskiego. Pudzian przetestuje formę Szymona Kołeckiego, dla jakiego będzie to debiut w federacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI.

W kolejnej prawdopodobnie najbardziej wspaniałej rywalizacji zobaczymy starcie wracającego po dużych kontuzjach Borysa Mańkowskiego i Dricusa Du Plessisa, który dość niedawno był mistrzem ORGANIZACJI w wadze półśredniej.

Ponadto na gali KSW 47 ustalonych zostało sześć kolejnych walk w mma a ich pełną i aktualną listę prezentujemy poniżej.

Philip De Fries – Tomasz Narkun

Mariusz Pudzianowski – Szymon Kołecki

Borys Mańkowski – Norman Parke

Fernando Rodrigues Jr. – Satoshi Ishii

Damian Janikowski vs Aleksandar Ilić

Marcin Wrzosek – Daniel Torres

Bartłomiej Kopera vs Maciej Kazieczko

Karolina Owczarz vs Aleksandra Rola

Dawid Grałka – Paweł Polityło

 

KSW 47: Pudzianowski vs Kołecki – Pierwsza zapowiedź

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here