KSW 49: kogo zobaczymy na gali?

0
607

Następna tegoroczna gala konfrontacji sztuk walki zaplanowana została na 18. maja w Gdańskiej ergo arenie. Kolejny raz na wielbicieli mieszanych sztuk walki czeka wyjątkowa gala organizacji i z pewnością wyjątkowe rywalizacje z udziałem najpopularniejszych gwiazd mma i ksw w Polsce i Europie.

W najciekawszej walce widowiska zobaczymy Michała Materlę i Scotta Askhama. Będzie to duży pojedynek w jakim stawką konfrontacji będzie pas ksw czempiona kategorii średniej. Obaj zawodnicy ksw walczyli już ze sobą w 2018 r i wówczas górą był Anglik.

Na gali organizacji ksw 49 uda się obejrzeć jeszcze walkę o drugi pas ksw – w w kat do 77 kilogramów. Aktualny czempion ksw – Roberto Soldić zmierzy się z Krystianem Kaszubowskim, który jest niedawno w wyjątkowo dogodnej dyspozycji i w wielu pojedynkach udowodnił, że zasługuje na szansę rywalizacji o pas mistrza.

Kolejny duży pojedynek na gali konfrontacji sztuk walk 49 to starcie Karola Bedorfa z Damianem Grabowskim. Były mistrz ksw walczyć będzie z dawnym wojownikiem mma konkurującym w najpopularniejszej federacji na świecie ultimate fighting championship.

KSW 49 stream w telewizji i online

Organizacja ksw przyzwyczaiła już, iż najważniejsze wydarzenia, jakie tworzy udostępnia jedynie w płatnym systemie usługi ksw ppv. Transmisja konfrontacji sztuk walki 49 na żywo także dostępna będzie w usłudze ppv – transmisja gali ksw 49 w internecie kosztować będzie 40 pln.

Galę ksw 47 możliwe będzie też obejrzeć w telewizji kablowej i satelitarnej, wykupując usługę transmisji u swojego operatora np. tv kablowa, telewizja satelitarna. Cena jest zdeterminowana od operatora, natomiast jest ona zazwyczaj przybliżona do ceny, za jaką wolno uzyskać dostęp do transmisji internetowej.

Jak już nadmieniliśmy, transmisja przez internet gali ksw 47 widoczna będzie po kupieniu usługi dostęp ppv udstępnionej na witrynie internetowej usługi ksw live. Ażeby wykupić, nie trzeba mieć zatwierdzonej umowy z żadną tv czy też platformą. Wystarczy wstąpić na serwis ksw tv, dobrać formę płatności i wykonać zakupu.

KSW 49 – w jaki sposób wykupić KSW TV PPV?

Proces nabycia dostępu do transmisji ppv ksw jest niezmiernie łatwy. Na początek trzeba wejść na witrynę ksw ppv tv i zarejestrować konto klienta – aktywując je poprzez adres e-mail lub wpisując się własnym kontem z serwisu Facebook. Utworzenie i rejestracja konta jest kompletnie darmowa.

Po założeniu konta należy przejść do płatności i wybrać odpowiednią formę – przelew ekspresowy lub kartę kredytową. Po zapłaceniu można zacząć oglądanie – live a ponadto korzystając z przewijania powracać do najładniejszych elementów widowiska. Co więcej po skończeniu gali przez kolejne 72 h można odtwarzać całą transmisję gali.

Transmisja w internecie usługi ksw tv zsynchronizowana jest do najpopularniejszych przeglądarek internetowych i udostępniona jest na ekranach pecetów ale także urządzeń przenośnych. Niestety na obecny czas konfrontacja sztuk walki nie udostępnia aplikacji, która prezentowałaby transmisję online, dlatego też jednym środkiem jest oglądanie przez przeglądatkę internetową.

Przeczytać również: Gdzie i kiedy kolejna gala KSW?

KSW 49 – kto wystąpi i będzie walczyć na gali?

Jak już nadmieniliśmy w trzech najmocniejszych konfrontacjach gali uda się obejrzeć 2 w jakich stawką rywalizacji będą pasy mistrzów organizacji ksw. W jednym spośród nich Michał Materla stoczy pojedynek ze Scottem Askhamem, zaś Roberto Soldić z Krystianem Kaszubowskim. Kolejną walką na którą najbardziej oczekują fani ksw będzie konfrontacja Karola Bedorfa z Damianem Grabowskim.

Ponadto na ksw 49 oprócz trzech wymienionych walk, uda się obejrzeć 6 kolejnych pojedynków w których będziemy oglądać dużą liczbę wielkich wojowników sztuk walki. Pełna karta walk dostępna jest poniżej.

Karta walk KSW 49 (stan na 03.04.2019)
Michał Materla – Scott Askham
Roberto Soldic – Krystian Kaszubowski
Karol Bedorf – Damian Grabowski
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

KSW 47: Aleksandar Ilić znokautował Damian Janikowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here