Jak oglądać sportowe kanały Polsatu?

0
730

Każdy z nas posiada swoją ulubioną dyscyplinę sportową, którą uprawia bądź chętnie ogląda w telewizji lub internecie.

Polsat Sport na żywo w internecie

W dzisiejszych czasach każdy sport emitowany jest na kanałach sportowych, zarówno możemy śledzić spotkania na żywo jak i obejrzeć powtórki.  Do wyboru mamy szereg firm, które oferują nam możliwość wykupu platform z dostępem kanałów sportowych. Wśród nich jest Grupa Polsat, która proponuje nam takie kanały jak Polsat Sport na żywo, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News na żywo. Każdy znajdzie dla siebie odpowiedni temat sportowy na danym kanale jaki go interesuje w jakości HD.

Polsat Sport News to stacja o profilu sportowo – informacyjnym. Na tym kanale obejrzymy programy publicystyczno – sportowe, serwisy informacyjne, o każdej pełnej godzinie „SportFlesh”, a o godz 23:00 „Sportowe Podsumowanie Dnia”. Ponadto stacja emituje szereg wydarzeń sportowych na żywo. Polsat Sport to sportowa stacja telewizyjna, która posiada prawa do bardzo wielu rozgrywek z szeregu dyscyplin sportowych. Do studia zapraszani są również eksperci z danych dyscyplin, którzy wypowiadają się na różne tematy. Grupa Polsat posiada bardzo dużo praw sportowych do emitowania takich wydarzeń sportowych jak:

Puchar Świata, Mistrzostwa Świata i Europy w Biathlonie
Gale boksu
Euroliga, Puchar Polski i Polskie Ligii Koszykówki
Puchar Świata w Narciarstwie
Diamentowa Liga w Lekkoatletyce
Eliminacje Mistrzostw Świata i Europy, Ligi Mistrzów i Europy UEFA, Puchar Polski i wiele innych w piłce nożnej
Puchar Świata w Rugby
Puchar Polski, Mistrzostwa Świata, Ligi Światowe i inne w Siatkówce
Gale Sportów Walki
Turnieje i Wimbledon w Tenisie
Mistrzostwa Polski w Żużlu
wiele innych

Polsat Sport Extra na żywo w internecie

Polsat Sport Extra to druga po Polsacie Sport stacja, która emituje wydarzenia sportowe wielu dyscyplin sportowych.

Kanały sportowe Grupy Polsat można również oglądać w internecie.Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają możliwości obejrzenia relacji sportowej w telewizji i mogą śledzić wydarzenia sportowe na dowolnym urządzeniu mobilnym poprzez legalny serwis internetowy. Jedną z takich platform jest Ipla.tv, w momencie wykupienia dostępu do serwisu możemy oglądać Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Również z możliwością obejrzenia relacji na żywo.

Platforma satelitarna Cyfrowy Polsat gwarantuje nam dostęp do kanałów sportowych Grupy Polsat. Należy udać się do punktu obsługi klienta i zapoznać się z ofertą, która najbardziej nas interesuje. Do korzystania w pełni ze wszystkich kanałów sportowych zaleca się wykupienie pakietu „Sport”. W ramach pakietów telewizji kablowych typu „Upc” lub „Toya”, również mamy możliwość wykupienia dostępności do oglądania Polsat Sport, Polsat Sport Extra czy Polsat Sport News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here