KSW 47 w PPV czy za darmo?

0
756

Premierowa gala federacji w 2019 roku zaplanowana została na 23.03 w hali Atlas Arena Łódź. Po raz kolejny najogromniejsza organizacja zorganizuje galę KSW 47 w Łodzi natomiast w konfrontacjach widowiska ksw znowu będzie można oglądać najwspanialszych wojowników federacji.

Wyjątkowym hitem na gali KSW 47 będzie starcie o pas ksw kategorii ciężkiej. Ważny mistrz ksw Philip de Fries zawalczy z drugim mistrzem KSW – Tomaszem Narkunem. W głównym starcia będzie dane zobaczyć rywalizację Mariusza Pudzianowskiego a także Szymona Kołeckiego. Dla dwukrotnego mistrza zawodów olimpijskich walka ta będize debiutem w organizacji KONFRONTACJI SZTUK WALK. Kołecki stoczył na razie siedem walk w MIXED MARTIAL ARTS spośród czego aż w sześciu zwyciężał. Zapewne zapowiada nam się szczególnie atrakcyjne widowisko z wielkimi emocjami.

W pozostałych konfrontacjach uda się zobaczyć kilka faktycznie wyjątkowo znanych nazwisk KSW I MMA W POLSCE a wśród nich między innymi byli mistrzowie wagi półśredniej ORGANIZACJI KSW – Borys Mańkowski czy Dricus Du Plessis.

Z pewnością duża liczba wielbicieli MMA interesuje się w jaki sposób będzie można oglądać stream w telewizji a także internecie galę KSW 47 w Łodzi. Poniżej pokazujemy szczegóły dotyczące transmisji, systemu PPV czy też wskazówek oglądania i pełnej listy starć gali.

KSW 47 transmisja w tv oraz internecie

Najpopularniejsze widowiska FEDERACJI na jakich występują największe gwiazdy MIESZANYCH SZTUK WALKI w Polsce i Europie dostępne są w płatnej usłudze KSW PPV TV. Tak samo będzie w przypadku pierwszej gali organizowanej w 2019 r.

Galę KSW live będzie można obejrzeć w telewizji i online, wykupując dostęp do emisji gali. Mając telewizję kablową ale też satelitarną, należy dowiedzieć się u swojego usługowdawcy jakie są zasady wykupienia do transmisji live KSW. Zazwyczaj jest to suma 40 złotych jaka doliczana jest do przyszłego rachunku za telewizję.

Transmisje online z gal KSW dostępne są poprzez portal KSW TV PPV która pozwala na wykupienie emisji stream za pośrednictwem witryny KSW TV. Nie trzeba zatem posiadać zatwierdzonej umowy z żadną telewizją, albowiem usługa KSW PPV TV nie jest żadnym pakietem dodatkowym do telewizji, lecz specjalną aplikacją na jakiej opłaca się jednokrotnie dostęp do gali. Z ppv może skorzystać każdy kibic KSW, obojętnie od tego w jakim regionie aktualnie się znajduje. Witryna PAY-PER-VIEW KSW TV udostępniona jest we wszystkich krajach.

KSW 47 – jak wykupić PPV?

Pierwszą rzeczą którą należy dokonać jest wejście na stronę KSWTV i utworzenie konta w serwisie www. Konto można zarejestrować w standardowy sposób – przez aktywację adresu e-mail, ale też poprzez aplikację Facebooka. Rejestracja konta na stronie Ksw ppv jest zupełnie nieodpłatne.

Jeśli zarejestrowałeś już konto klienta, możesz zakupić stream do transmisji live najbliższej gali KSW. Kiedy dokonasz transakcji, zyskasz okazję obejrzenia całej gali na żywo z specjalną opcją odtwarzania powtórek z gali KSW poprzez kolejne 72 h po skończeniu gali, ale takze w momencie transmisji live przewijania jej i powrotu do wybranych momentów.

System PPV na witrynie KSW TV jest przystosowana do specjalnych modeli ale też konfiguracji sprzętu zaś ich pełna lista podana jest w serwisie KSW TV. Transmisja udostępniona jest na ekranach pecetów korzystajac z najlepszych przeglądarek internetowych. Niestety nie została stworzona jeszcze usługa dzięki jakiej możliwe byłoby oglądać transmisje tv poprzez apkę na urządzeniach mobilnych.

KSW 47 – kto wystąpi na gali?

Na gali KSW 47 w kluczowym konfrontacji oglądać będziemy Tomasza Narkuna i Philipa de Friesa. Będzie to ogromny hit i konfrontacja dwóch czempionów najwyższych kategorii wagowych w federacji KSW. Stawką tego hitowego pojedynku będzie pas wagi ciężkiej. Dodatkowo na fanów ksw czeka też inny wielki pojedynek.

Jak wspomnieliśmy na samym początku w walce wydarzenia mma sympatycy zobaczą oryginalne ciężkie starcie dwóch byłych mistrzów – byłego strongmana i mistrza IO. Mariusz Pudzianowski przetestuje umiejętności Szymona Kołeckiego, dla którego będzie to debiut w federacji KSW MMA.

W następnej równie atrakcyjnej rywalizacji zobaczymy starcie dochodzącego po ciężkich kontuzjach Borysa Mańkowskiego i Dricusa Du Plessisa, który do niedawna był czempionem FEDERACJI w kat półśredniej.

Sprawdź jakie są ceny za PPV, a także to gdzie i kiedy odbędzie się gala KSWhttps://www.meczenazywo.pl/mma/ksw-gdzie-i-kiedy

Ponadto na gali KSW 47 przewidzianych pozostało 6 różnych innych konfrontacji w ksw zaś ich aktualną listę prezentujemy poniżej:

Philip De Fries – Tomasz Narkun
Mariusz Pudzianowski – Szymon Kołecki
Borys Mańkowski – Dricus Du Plessis
Marcin Wrzosek – Daniel Torres
TBA vs TBA
TBA vs TBA
Bartłomiej Kopera vs TBA
Karolina Owczarz vs TBA
Dawid Grałka – Paweł Polityło
KSW 47: Pudzianowski vs Kołecki – Pierwsza zapowiedź
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here