Misja HelpBets.pl

Opis mojej osoby oraz misji do jakiej dąży portal

0
700

Nie spotkasz tutaj nachalnych reklam i rankingów firm bukmacherskich tworzonych na podstawie interesów. Znajdziesz tutaj to czego nie ma nigdzie indziej. Na helpbets poznasz całą prawdę o zakładach bukmacherskich, prawdę opartą na bazie wieloletniego doświadczenia.

Jestem profesjonalistą… Na mój widok bukmacherzy panikują.., a przez nakładanie limitów ograniczają swoje straty. Takich jak ja jest niewielu a Ty znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie by dołączyć do tego grona. Na tej stronie dowiesz się przede wszystkim jak nie wpaść w pułapkę hazardu i nie stracić czujności kiedy wokół‚ pełno manipulacji.

Zaczęło się prawie 10 lat temu, kiedy dowiedziałem się o możliwości zakładania się na wyniki sportowe. Na początku grałem kilkanaście zdarzeń na kuponie w STS na pewniaki analizując ligowe tabele i płacąc zbędne podatki. Oczywiście mimo sporadycznych wygranych byłem na minusie – dużym minusie.

Po jakimś czasie postanowiłem odpuścić, ale długo trwać ten stan nie mógł i wróciłem – tym razem wszystko miało być inaczej. Zacząłem czytać, analizować, uczyć się i wyciągać wnioski. Ten stan rzeczy trwał kolejne kilka lat. Na tym etapie często mimo trafnych typów przegrywałem przez aspekty psychologiczne, bowiem zawsze po przegranym zakładzie chciałem się odegrać i nadrobić.

Nawet jeśli wygrałem 1000, a później straciłem 200 i w konsekwencji byłem 800 na plusie to po prostu musiałem od razu podjąć próbę odrobienia tych dwustu. Kończyło się zawsze tak samo – bankructwem i długami.

Dzisiaj jestem innym człowiekiem. Potrafię chłodno kalkulować, nie ulegać emocjom i wiem, że gorąca głowa do niczego nie prowadzi. Chciałbym przekazać moje doświadczenia Tobie – właśnie dlatego powstała ta strona. Co ja mam z pomocy Tobie? satysfakcję.

Uwielbiam zakłady, uwielbiam kontakty z ludźmi, uwielbiam obserwować postępy innych. Biorąc to pod uwagę oraz fakt, że naprawdę ciężko znaleźć na rynku stronę o tematyce zakładów na której właściciel stawia interes graczy ponad własne zyski postanowiłem otworzyć helpbets.pl.

Wiesz już kim jestem, wiesz też dlaczego prowadzę tę stronę. Teraz czas na edukację i zarabianie na zakładach. Z góry uprzedzam, że to ciężki kawałek chleba, ale… bukmacherzy dają bonusy, a na bonusach można co prawda jednorazowo, ale nieźle zarobić. Trzymam za Ciebie kciuki!

Przejdźmy do konkretów. Główną zawartością tej strony jest porównanie 15 najlepszych bukmacherów na polskim rynku zakładów sportowych. Dowiesz się z niniejszego porównania którzy bukmacherzy najlepiej traktują klientów z Polski, którzy mają najmniejsze marże i przede wszystkim znajdziesz tutaj aktualizowaną na bieżąco ofertę bonusów bukmacherskich!

Wszystkie z firm które opisałem na stronie są w pełni wiarygodne czyli z każdej z nich wypłacałem wielokrotnie pieniądze. W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą – kontakt podany jest na samej górze strony. Å»yczę Ci powodzenia – teraz wszystko jest w Twoich rękach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here