Kogo zobaczymy na KSW 45 w Londynie?

0
843

Przed nami czwarta tegoroczna gala KSW – w październiku 2018 r odbędzie się czwarta tegoroczna gala najmocniejszej polskiej organizacji MMA. Najlepsi zawodnicy ksw z Polski a także Europy po raz kolejny stoczą szczególne starcia. Gala odbędzie się w Londynie 6 października. Kto będzie walczyć na gali? Gdzie oglądać KSW 45?

KSW 45 stream w tv i internecie

Kibice KSW W POLSCE przyzwyczaili się już do tego, że najpiękniejsze gale MMA można obejrzeć wyłącznie płacąc za usługę PPV. Galę KSW LIVE będziesz mógł obejrzeć w telewizji ale też przez internet za pośrednictwem systemu KSW PPV natomiast cena dostępu wyniesie 40 pln.

Najważniejsze sieci kablowe ale również cyfrowy Polsat umożliwią zakup do gali ksw za pośrednictwem własnych kanałów transakcji. Osoby, jakie nie posiadają możliwości zakupienia PPV w tenże rodzaj, mogą natomiast skorzystać z usługi kSW TV – nie wiesz jak oglądać galę FEDERACJI KSW? Dowiedz się już teraz PRZYCISKAJĄC w poniższy odsyłacz.

KSW 45 – jak wykupić PPV?

Jak już nadmieniliśmy, telewizje cyfrowe oraz kablowe, które umożliwiają live stream z gali umożliwiają zakupienie systemu PPV za pośrednictwem aktywnych źródeł transakcji. Są nimi aplikacje online, w których ważna zamówić następujące usługi, ale też źródła telefoniczne – przez SMS czy też połączenie. Żeby dowiedzieć się w jaki sposób wykupić możliwosć oglądania i dostęp do gali, najlepiej przejść na wirtynę operatora od którego osoba posiada tv ale także wypróbować w który sposób prawdopodobne będzie wykupienie usługi PAY-PER-VIEW.

Gdy nie posiadasz możliwości wykupienia hitowej gali poprzez operatora posiadanej telewizji, pozostałym trybem na osiągnięcie dostępu do emisji będzie kupno historycznej gali w usłudze KSW TV w jakiej wykorzystując elektroniczne formy płatności, istnieje możliwość wykupić PPV. Wystarczy zarejestrować konto i zrealizować płatności. Następnie osoba po zalogowaniu na indywidualne konto będzie mógł włączyć transmisję.

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego jak kupic PPV KSW? Sprawdź stronę https://www.meczenazywo.pl/mma/ksw-jak-kupic-ppv na której znajdziesz wszelkie informacje.

KSW 45 – kto wystąpi na gali?

W kampanii wieczoru wystąpi i będzie walczyć Karol Bedorf, który powrócił w ogromnym stylu do konfrontacji w mma, pokonując Mariusza pudziana pudzianowskiego. Były mistrz ksw wagi ciężkiej bez żadnych kłopotów pokonał Pudzianowskiego i owym samym przybliżył się do pojedynku o pas mistrza.

W drugiej z kluczowych konfrontacji wieczoru wystąpi i będzie walczyć także Michał Materla, znany fanom mma w całej Polsce. Dla wojownika ze Szczecina walka będzie to następna możliwość by zbliżyć się do rywalizacji o pas ksw.

Kolejną niezwykłą gwiazdą na hitowej gali w Londynie będzie Popek Monster, który masę lat spędził w Wielkiej Brytanii i z pewnością jego konfrontacja będzie cieszyć się dużą popularnością. Dla Popka będzie to również powrót po klęsce z Tomaszem Oświecińskim.

Damian Janikowski to kolejny zawodnik ksw, jaki wystąpi na gali ksw na Wembley. Były zapaśnik w wielkim stylu zaczął karierę w MMA i nadzwyczaj szybko zdobył fanów. Polski zawodnik zwyciężył już 3 pojedynki i następna na gali w Londynie będzie dla niego podobno jednym z ostatecznych testów przed otrzymaniem szansy na rywalizację o pas ksw.

Scott Askham to wojownik ksw który na gali w tym roku potrafił powstrzymać popularnego Michała Materlę. Brytyjczyk bogatymi a także skutecznymi kopnięciami znokautował Polskiego zawodnika ksw i udowodnił, że znajduje się teraz w elicie zawodników ksw KONFRONTACJI SZTUK WALKI wagi średniej.

Na gali w Londynie na KSW zapoczątkuje legendarny Akop Szostak, jaki do tej pory walczył na mniejszych galach w Polsce. Trzeba się spodziewać, iż będzie to niesłychanie ciekawa rywalizacja pośród kibiców ksw, którzy do ostatniej chwili nie poruszali się MMA.

To aczkolwiek nie wszystko – na gali oglądać będziemy jeszcze wielu innych wspaniałych zawodników mma, a aktualną kartę walk gali KSW 45 w Londynie omawiamy poniżej.

Karta walk KSW 45

Philip de Fries – Karol Bedorf

Michał Materla – Damian Janikowski

Dricus Du Plessis – Roberto Solidć

Popek Monster – TBA

Scott Askham – Marcin Wójcik

Akop Szostak – TBA

TBA – TBA

TBA – TBA

TBA – TBA

TBA – TBA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here